Ulubione przetwory...

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Ulubione przetwory...

Postautor: pawel_k19 » 27 paź 2017, 9:09

Cześć! Które przetwory zaliczają się do Waszych ulubionych? Ja, uwielbiam wszelkiego rodzaju powidła. Niestety, tych kupnych niewiele jest dobrych. Jakiej firmy powidła śliwkowe kupić, aby nie żałować? Czy http://herbapol.com.pl/produkt/powidla-wegierkowe są smaczne? Z góry dziękuję za pomoc!
pawel_k19
junior fellow
 
Posty: 217
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:36


Re: Ulubione przetwory...

Postautor: guziol » 16 lis 2017, 9:58

ja najbardziej lubię przetowry z owoców leśnych jak porzeczki czy jagody.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Ulubione przetwory...

Postautor: Justitta » 30 wrz 2019, 13:38

Ja zbytnio nie mam czasu sama przygotowywać przetworów, ale kupuje je on-line: https://www.spizarniapodlasem.pl/pl/pro ... ory-domowe
Justitta
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 30 wrz 2019, 13:36


Re: Ulubione przetwory...

Postautor: stonoga » 06 kwie 2022, 17:49

A czy robicie czasami samodzielnie jakieś nalewki, na przykład z ziół lub sezonowych owoców? Jeśli tak, to w co je później przelewacie? Ja ostatnio trafiłam na stronie internetowej https://coteca.pl/76-butelki-ozdobne-200-ml na bardzo fajne, dekoracyjne butelki 200 ml. Jak widać taką butelkę można kupić w najróżniejszych kształtach, również takich nawiązujących na przykład do świąt :)
stonoga
junior fellow
 
Posty: 428
Rejestracja: 29 cze 2020, 21:13


Re: Ulubione przetwory...

Postautor: vlord » 04 cze 2022, 17:24

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości